Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BIELETA ANTIBALANS -5 BUC, COLIER FI 40/ FI45 - 101BUC, BUJII LOGAN 1.6 -20 BUC, BEC STOP/ FR LOG
- Număr anunț
- DA23042578
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
- Furnizor / câștigător
- BOACA I LILIANA (CUI RO19457594)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.368,91 RON
- Valoare atribuită
- 1.368,91 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 14:22
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.368,91 RON
din 1.368,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro