Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare pachet echipamente PSI pentru serviciul SVSU
- Număr anunț
- DA23025313
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVA ROSIE(PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVA ROSIE) (CUI 2613109)
- Furnizor / câștigător
- AVA STING SRL (CUI 16659548)
- Cod CPV
- 35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.460,53 RON
- Valoare atribuită
- 5.460,53 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 12:14
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 08:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.460,53 RON
din 5.460,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro