Ofertă acceptată Cumpărare directă

PALNIE FILTRARE SI REACTIVI LABORATOR

Număr anunț
DA23049938
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Protectia Mediului Gorj (CUI 4448180)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527,50 RON
Valoare atribuită
527,50 RON
Data publicării
16.05.2019 10:57
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527,50 RON

din 527,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.