Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET STICLARIE DE LABORATOR
- Număr anunț
- DA23047895
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- BENTLEY INSTRUMENTS S.R.L. (CUI RO33862940)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.294,87 RON
- Valoare atribuită
- 4.294,87 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 09:41
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.294,87 RON
din 4.294,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro