Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de servire a mesei

Număr anunț
DA23019907
Autoritate contractantă
Comuna Certeze (CUI 3963978)
Furnizor / câștigător
SÂMBRA OILOR 2005 SRL (CUI 17508330)
Cod CPV
39172100-9 · Tejghele de servire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.638,66 RON
Valoare finală
6.638,66 RON
Data publicării
14.05.2019 09:04
Data finalizării
16.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.