Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incidin Pro 6l
- Număr anunț
- DA23049405
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Beclean (CUI 4512208)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.312 RON
- Valoare atribuită
- 2.312 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 10:39
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.312 RON
din 2.312 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro