Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stivuitor hidraulic manual / Transpalet manual cu catarg

Număr anunț
DA23045964
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
MECANO VALMAR SRL (CUI RO15585523)
Cod CPV
42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.999 RON
Valoare atribuită
3.999 RON
Data publicării
16.05.2019 07:47
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.999 RON

din 3.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.