Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii postale si de curierat

Număr anunț
DA23044100
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR (CUI 4410798)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI RO13838336)
Cod CPV
64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
15.05.2019 15:21
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.