Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale de constructii
- Număr anunț
- DA23049495
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- TOMIS SRL (CUI RO668051)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.515,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.515,85 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 10:42
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.515,85 RON
din 2.515,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro