Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CIMENT HEIDELBERG CEM II 42,5 R sac 40 kg
- Număr anunț
- DA23045893
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44111200-3 · Ciment (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.612,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.612,80 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 07:28
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.612,80 RON
din 2.612,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro