Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta proiect ,,Investiții în creșterea capacității operaționale
- Număr anunț
- DA23033319
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
- Furnizor / câștigător
- STRUCTURAL SOLUTIONS SRL (CUI 29630241)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.419 RON
- Valoare atribuită
- 21.419 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 09:03
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.419 RON
din 21.419 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro