Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta in ucenicie si antreprenoriat

Număr anunț
DA23017913
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Furnizor / câștigător
ECOCONMAR Consulting (CUI 30731932)
Cod CPV
79411100-9 · Servicii de consultanta in dezvoltarea societatilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
13.05.2019 15:58
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.000 RON

din 120.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.