Ofertă acceptată Cumpărare directă

modificare mese si banci

Număr anunț
DA23045757
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
TOMA NICOLAE TOMA SERVEXPRES (CUI 28384106)
Cod CPV
45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
15.05.2019 20:54
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 20:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.