Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fiset metalic 80x44x183cm

Număr anunț
DA23045226
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului-Judetul Ialomita (CUI 4506915)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.168,06 RON
Valoare atribuită
1.168,06 RON
Data publicării
15.05.2019 16:24
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.168,06 RON

din 1.168,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.