Ofertă acceptată Cumpărare directă

inlocuire usa geamuri si pervaz PVC

Număr anunț
DA23045141
Autoritate contractantă
OCOLULSILVIC VALEA MURESULUI RA (CUI RO21731216)
Furnizor / câștigător
IOVESCU IOAN AUREL "ICAR" II (CUI 32772238)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.700 RON
Valoare atribuită
6.700 RON
Data publicării
15.05.2019 16:16
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 20:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.700 RON

din 6.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.