Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET FILTRE AUTO
- Număr anunț
- DA23043173
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,50 RON
- Valoare atribuită
- 139,50 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 14:43
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,50 RON
din 139,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro