Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta medicala de urgenta la sedintele de tragere in poligon

Număr anunț
DA23047793
Autoritate contractantă
Politia Locala Galati (CUI 18263301)
Furnizor / câștigător
ONIŞOR S. CRISTIAN - CABINET MEDICAL INDIVIDUAL (CUI 23715977)
Cod CPV
85143000-3 · Servicii de ambulanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
16.05.2019 09:37
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.