- Număr anunț
- DA23042890
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE - U.T. 345 SIBIU (CUI 23520789)
- Furnizor / câștigător
- HELIAN OIL SRL (CUI RO3165658)
- Cod CPV
- 24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275,20 RON
- Valoare atribuită
- 275,20 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 14:33
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
275,20 RON
din 275,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro