Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de intretinere si reparatii spatii birouri la A.J.P.I.S. TG.MURES

Număr anunț
DA23047329
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA MURES (CUI 24748174)
Furnizor / câștigător
VULCAN CONSTRUCT SRL (CUI RO11640269)
Cod CPV
45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.146,87 RON
Valoare atribuită
14.146,87 RON
Data publicării
16.05.2019 09:18
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.146,87 RON

din 14.146,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.