Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii pentru intretinere, reparatii si interventii cu utilaje specifice la drumuri
- Număr anunț
- DA23044180
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
- Furnizor / câștigător
- NEGRUT DAN P.F.A. (CUI 32940544)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 15:25
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135.000 RON
din 135.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro