Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii cu utilaje si echipamente de constructii si de lucrari publice
- Număr anunț
- DA23043199
- Autoritate contractantă
- Comuna Zerind (CUI 3519364)
- Furnizor / câștigător
- ELESAL SRL (CUI RO16376681)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 14:44
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135.000 RON
din 135.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro