Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparaţii interioare Dispensar Medical Valenii de Mureş

Număr anunț
DA23042383
Autoritate contractantă
COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
Furnizor / câștigător
ZSIGA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 17767718)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.552,68 RON
Valoare atribuită
13.552,68 RON
Data publicării
15.05.2019 14:16
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.552,68 RON

din 13.552,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.