Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
REABILITARE TROTUARE IN COM DAROVA (EXECUTIE TROTUARE HODOS + PROIECT SI EXECUTIE DAROVA STRADA NR 3
- Număr anunț
- DA23036988
- Autoritate contractantă
- Comuna Darova (CUI 4483820)
- Furnizor / câștigător
- COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16254102)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425.686,17 RON
- Valoare atribuită
- 425.335,93 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2019 11:09
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
425.335,93 RON
din 425.686,17 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 350,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.