Ofertă acceptată
Cumpărare directă
vopsele, lacuri si masticuri- diluant pentru degresare suprafete
- Număr anunț
- DA23046192
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
- Furnizor / câștigător
- ELCHIP OGL SRL (CUI RO15743526)
- Cod CPV
- 44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73,92 RON
- Valoare atribuită
- 73,92 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 08:18
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 09:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
73,92 RON
din 73,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro