Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Geam float 6mm,transparent,taiat,slefuit, 8 buc.
- Număr anunț
- DA23037056
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Comunitar de Evidenta a Persoanelor al Municipiului Sibiu (CUI 17507998)
- Furnizor / câștigător
- SEGANI SRL (CUI RO3957836)
- Cod CPV
- 14820000-5 · Sticla (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.263,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.263,45 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 11:12
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.263,45 RON
din 1.263,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro