Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVER HP GEN 10 XEON 8CORE/HDD HPE 1 TB X 2 /SOFT WIN SERVER 16 CORE
- Număr anunț
- DA23021250
- Autoritate contractantă
- Comuna Slobozia Bradului (CUI 4410658)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.200 RON
- Valoare atribuită
- 21.200 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 09:54
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.200 RON
din 21.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro