Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXIT CORP EVACUARE ILUMINAT 3115

Număr anunț
DA23052871
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Dr. Florian Ulmeanu" Ulmeni (CUI 3695190)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,25 RON
Valoare atribuită
356,25 RON
Data publicării
16.05.2019 12:40
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,25 RON

din 356,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.