Ofertă acceptată Cumpărare directă

TOCANA DE LEGUME 314G

Număr anunț
DA23052378
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CALARASI (CUI 15425336)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI RO3871130)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456 RON
Valoare atribuită
456 RON
Data publicării
16.05.2019 12:19
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

456 RON

din 456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.