Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPA LED DE PERETE 24 W

Număr anunț
DA23050068
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230 RON
Valoare atribuită
230 RON
Data publicării
16.05.2019 11:02
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230 RON

din 230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.