Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat foto digital Nikon COOLPIX P900, 16 MP, Black

Număr anunț
DA23050055
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,83 RON
Valoare atribuită
2.100,83 RON
Data publicării
16.05.2019 11:01
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,83 RON

din 2.100,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.