Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,8% sub estimat

CURSURS INSTRUIRE "NOTIUNI FUNDAMENTALE DE IGIENA"

Număr anunț
DA23047787
Autoritate contractantă
Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
Furnizor / câștigător
PREVENT TEAM SRL (CUI 36322910)
Cod CPV
80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.185 RON
Valoare atribuită
1.840 RON 15,8% sub estimat
Data publicării
16.05.2019 09:37
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.840 RON

din 2.185 RON estimat 15,8%

Adjudecat la 84,2% din estimat · economie 345 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.