Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CAZARE AFERENTE CURSULUI DE FORMARE PROFESIONALA
- Număr anunț
- DA23015236
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT PENTRU CONTROLUL IN TRANSPORTUL RUTIER (CUI 29348330)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.371,43 RON
- Valoare atribuită
- 2.371,43 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 14:13
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.371,43 RON
din 2.371,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro