Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere 35 autoturisme pentru Directia Generala de Politie Locala

Număr anunț
DA23045666
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
Furnizor / câștigător
POINT COMPACT SERVICII (CUI 33805171)
Cod CPV
60171000-7 · Inchiriere de autoturisme particulare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.995 RON
Valoare atribuită
50.995 RON
Data publicării
15.05.2019 18:26
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.995 RON

din 50.995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.