Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie tehnica obiectivul "REALIZARE LUCRARI DE CONFORMARE PENTRU PERSOANELE CU DIZABILITATI

Număr anunț
DA23040609
Autoritate contractantă
ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
Furnizor / câștigător
STUDIO T ARHITECT SRL (CUI 37848078)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190 RON
Valoare atribuită
1.190 RON
Data publicării
15.05.2019 13:16
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190 RON

din 1.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.