Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DTAD si DTOE - Proiect tehnic de Demolare si Documentatie Tehnica Organizare de Santier
- Număr anunț
- DA22636140
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Furnizor / câștigător
- ACRON ACT SRL (CUI RO12616714)
- Cod CPV
- 71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.000 RON
- Valoare finală
- 28.000 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 09:12
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.