Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de acces mentenanta intretinere platforma informatica scim
- Număr anunț
- DA23049531
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA MIHAILENI (CUI 15778419)
- Furnizor / câștigător
- YOUR CONSULTING SRL (CUI RO17460640)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 10:43
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro