Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament internet legislatie
- Număr anunț
- DA23042292
- Autoritate contractantă
- Comisariatul Regional pentru Protectia Consumatorilor Sud-Vest Oltenia (Craiova) (CUI 30750233)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.629,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.629,04 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 14:12
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.629,04 RON
din 2.629,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro