Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reinnoire certificat digital calificat DigiSign (valabilitate 2 ani de la momentul emiterii)
- Număr anunț
- DA23054108
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- DIGISIGN SA (CUI RO17544945)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190 RON
- Valoare atribuită
- 190 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 13:24
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190 RON
din 190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro