Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta spitale,unitati sanitare cu paturi in vederea acreditarii ANMCS

Număr anunț
DA23053141
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
CONAS CONSULTING SRL (CUI 36291148)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
16.05.2019 12:49
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.