Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foaie parcurs marfa A4 inseriata (albastru)

Număr anunț
DA23047809
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610 RON
Valoare atribuită
610 RON
Data publicării
16.05.2019 09:38
Termen limită
21.05.2019 17:00
Data finalizării
16.05.2019 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610 RON

din 610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.