Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii artistice pentru curs de PIAN
- Număr anunț
- DA22962445
- Autoritate contractantă
- Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
- Furnizor / câștigător
- LUCA GHE. CĂTĂLIN GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27272350)
- Cod CPV
- 92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare finală
- 18.000 RON
- Data publicării
- 07.05.2019 13:30
- Data finalizării
- 16.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.