Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set 2 acumulatori reincarcabili Esperanza 2600mAh, AA / R6

Număr anunț
DA23064947
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
Cod CPV
31433000-0 · Acumulatori cu nichel-fier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940 RON
Valoare atribuită
940 RON
Data publicării
17.05.2019 11:57
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

940 RON

din 940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.