Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE ELECTRICE ANUNT 3803690/13.05.2019
- Număr anunț
- DA23063996
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599,82 RON
- Valoare atribuită
- 599,82 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 11:23
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
599,82 RON
din 599,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro