Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MUFA AL 150mmp, CU STOPARE ULEI
- Număr anunț
- DA23063385
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMATIC-SYSTEMS SRL (CUI RO11808681)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 957 RON
- Valoare atribuită
- 957 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 11:02
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
957 RON
din 957 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro