Ofertă refuzată Cumpărare directă

ASLO LATEX CU CONTROL NORMAL SI PATOLOGIC

Număr anunț
DA23061140
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI RO23068692)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23 RON
Valoare finală
23,20 RON
Data publicării
17.05.2019 09:46
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.