Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie conform ADV1078993
- Număr anunț
- DA23060060
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI RO14936391)
- Cod CPV
- 31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.266,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.266,57 RON
- Data publicării
- 17.05.2019 09:00
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.266,57 RON
din 1.266,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro