Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE ATRAUMATICE SENSO 0.4x36 MM 100 BUC/CUT
- Număr anunț
- DA23056521
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
- Cod CPV
- 33131142-4 · Instrumente de largit canalul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128,30 RON
- Valoare atribuită
- 128,30 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:48
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
128,30 RON
din 128,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro