Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse din carne porc, piept de pui
- Număr anunț
- DA23056515
- Autoritate contractantă
- Gradinita "Villanytelep" Odorheiu Secuiesc (CUI 4367493)
- Furnizor / câștigător
- ADRIANUS COM SRL (CUI RO19140820)
- Cod CPV
- 15131400-9 · Produse pe baza de carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620,44 RON
- Valoare atribuită
- 620,44 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:48
- Termen limită
- 22.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2019 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
620,44 RON
din 620,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro