Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACUMULATORI AUTO
- Număr anunț
- DA23055919
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,87 RON
- Valoare atribuită
- 184,87 RON
- Data publicării
- 16.05.2019 14:26
- Termen limită
- 21.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.05.2019 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184,87 RON
din 184,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro