Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNATI

Număr anunț
DA23061795
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15131130-5 · Carnati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,11 RON
Valoare atribuită
145,11 RON
Data publicării
17.05.2019 10:09
Termen limită
22.05.2019 17:00
Data finalizării
17.05.2019 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,11 RON

din 145,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.